Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 20
  • 40
  • 60

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-AOC5M=
Cable, 10GBASE Active Optical SFP+ 5M

4 419,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-AOC1M=
Cable, 10GBASE-AOC SFP+ 1M

3 569,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-4X10G-AOC10M=
cable, 40GBASE Act Opt QSFP to 4SFP breakout Cable, 10m

20 917,90 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-100G-SM-SR=
100GBASE CWDM4 Lite QSFP Transceiver 2km

75 220,30 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Panduit NetKey

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-NKFPX1BN1NNM001
Panduit NetKey - Pigtail - multirežim LC (M) - 1 m - optické vlákno - 50 / 125

97,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA7A50-C003
Mellanox - Kabel pro přímé připojení - QSFP28 do SFP28 - 3 m - optické vlákno -

24 318,10 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA2P10-A010
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 10m

3 965,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA1A00-E015
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb/s QSFP LSZH 15m

18 106,90 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA1A00-E010
Mellanox, Act Fib Cab IB EDR 100Gb/s QSFP LSZH 10m

17 159,40 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA1A00-C015
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb/s QSFP LSZH 15m

13 475,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA1A00-C010
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE100Gb/s QSFP LSZH 10m

13 159,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX 100Gb/s VCSEL-Based Active Optical Cables

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA1A00-C005
Mellanox, ActFibCabETH 100GbE 100Gb/s QSFP LSZH 5m

12 878,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MC2210411-SR4
Mellanox - Modul QSFP vysílače - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO - 850 nm

13 088,90 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox FDR Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MC220731V-030
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 30m

14 668,40 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox FDR Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MC220731V-010
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 10m

11 053,70 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox FDR Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MC220731V-003
Mellanox, Act Fib Cab VPI 56Gb/s QSFP 3m

10 562,30 Kč (Vaše cena bez DPH:)

DeLOCK

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-85136
DeLOCK - Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 10 m -

452,40 Kč (Vaše cena bez DPH:)

DeLOCK

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-84680
DeLOCK - Síťový kabel - SC několik režimů (M) do multirežim LC (M) - 1

199,40 Kč (Vaše cena bez DPH:)

DeLOCK

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-84642
DeLOCK - Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 3 m -

268,70 Kč (Vaše cena bez DPH:)

DeLOCK

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-84641
DeLOCK - Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 2 m -

243,70 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Strana 1 / 1    Celkem 20 záznamů

Česká firma

Česká firma

více než 25 let na trhu

Zboží skladem

Zboží skladem

více než 60 000 produktů

Rychlá expedice

Rychlá expedice

druhý pracovní den

Stovky výdejních míst

Stovky výdejních míst

osobní odběr po ČR i SK

Doprava zdarma

Doprava zdarma

nad 3 000 Kč

heureka
DPD
posta
posta
posta
dobirka
ulozenka
payU
mastercard
visa