Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 20
  • 40
  • 60
  • CZ Distribuce

Zyxel SFP10G-SR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP10G-SR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-SR - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - multirežim LC - až...

Vaše cena bez DPH: 5 613,50 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox Active Optical Modules

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-SR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-SR

Vaše cena bez DPH: 3 961,20 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox ConnectX EN MFM1T02A-LR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-LR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-LR

Vaše cena bez DPH: 10 065,10 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MC2210511-LR4
Mellanox, Opt Mod 40Gb/s QSFP LC 1310nm LR4 10km

Vaše cena bez DPH: 71 309 Kč

  • CZ Distribuce

Intel Ethernet SFP28 Optics

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-E25GSFP28SR
Intel Ethernet SFP28 Optics - Transceiver modul SFP28 - 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit...

Vaše cena bez DPH: 3 435,30 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AXM763

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AXM763-10000S
NETGEAR ProSafe AXM763 - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LRM - multirežim LC -...

Vaše cena bez DPH: 8 740,50 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AXM762

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AXM762P10-10000S
NETGEAR ProSafe AXM762 - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC jeden...

Vaše cena bez DPH: 115 353,10 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AXM762

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AXM762-10000S
NETGEAR ProSafe AXM762 - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - až 10...

Vaše cena bez DPH: 20 974,60 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AXM761

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AXM761P10-10000S
NETGEAR ProSafe AXM761 - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - multirežim LC -...

Vaše cena bez DPH: 45 970,80 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AXM761

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AXM761-10000S
NETGEAR ProSafe AXM761 - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - až 300...

Vaše cena bez DPH: 8 842 Kč

  • CZ Distribuce

Allied Telesis AT SPSX

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AT-SPSX
Allied Telesis AT SPSX - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX

Vaše cena bez DPH: 1 428,40 Kč

  • CZ Distribuce

Allied Telesis AT SP10SR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AT-SP10SR
Allied Telesis AT SP10SR - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-SR - multirežim LC -...

Vaše cena bez DPH: 4 592,30 Kč

  • CZ Distribuce

NETGEAR ProSafe AGM732F

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-AGM732F
NETGEAR ProSafe AGM732F - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - jednoduchý režim...

Vaše cena bez DPH: 6 992,60 Kč

  • CZ Distribuce

Zyxel SFP-SX-D

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-91-010-204001B
ZyXEL SFP-SX-D - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - multirežim LC - až...

Vaše cena bez DPH: 2 381,90 Kč

Strana 1 / 1    Celkem 14 záznamů

Česká firma

Česká firma

více než 25 let na trhu

Zboží skladem

Zboží skladem

více než 60 000 produktů

Rychlá expedice

Rychlá expedice

druhý pracovní den

Stovky výdejních míst

Stovky výdejních míst

osobní odběr po ČR i SK

Doprava zdarma

Doprava zdarma

nad 1 500 Kč

heureka
DPD
posta
posta
posta
dobirka
ulozenka
payU
mastercard
visa