Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 20
  • 40
  • 60

Cisco Multirate

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-XFP10GLR-192SR-L=
Cisco Multirate - XFP modul - SONET/SDH, 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR, 10GBase-LW - jednoduchý

71 391,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-SR-S=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až

8 292 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-SR=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až

11 676,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-LR-S=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC/PC jediný režim,

23 688,60 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-LR=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC -

43 446,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-AOC3M=
Cable, 10GBASE-AOC SFP+ 3M

3 515,70 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR-BD=
Transceiver, BiDi Short-reach

18 325,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR4=
Module, 40GBASE-SR4 QSFP Transcvr w/MPO Connector

50 276,40 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco S-Class

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-LR4-S=
Cisco S-Class - Modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit Ethernet - 40GBase-LR4 - LC jeden režim,

182 404,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox MMA1L30-CM

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1L30-CM
Mellanox, Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

46 041,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1L10-CR
Mellanox, Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

91 238,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1B00-E100
Mellanox, Transceiver IB EDR 100Gb/s QSFP28 850NM

17 547,10 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1B00-C100D
Mellanox, Trans 100GbE QSFP28 MPO 850nm 100m DDMI

8 879,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Small Business MGBT1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45

2 351,80 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Small Business MGBSX1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBSX1
Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC

2 351,80 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Small Business MGBLX1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBLX1
Cisco Small Business MGBLX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - jednoduchý režim

4 136,10 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Cisco Small Business MGBLH1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBLH1
Cisco Small Business MGBLH1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC -

4 789,80 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox Active Optical Modules

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-SR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-SR

4 107,20 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox ConnectX EN MFM1T02A-LR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-LR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-LR

11 125,50 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Mellanox LinkX MFA2P10

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA2P10-A005
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 5m

3 896,80 Kč (Vaše cena bez DPH:)

Strana 1 / 3    Celkem 52 záznamů

Česká firma

Česká firma

více než 25 let na trhu

Zboží skladem

Zboží skladem

více než 60 000 produktů

Rychlá expedice

Rychlá expedice

druhý pracovní den

Stovky výdejních míst

Stovky výdejních míst

osobní odběr po ČR i SK

Doprava zdarma

Doprava zdarma

nad 3 000 Kč

heureka
DPD
posta
posta
posta
dobirka
ulozenka
payU
mastercard
visa