Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 20
  • 40
  • 60
  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-X2-10GB-LR=
Cisco - Transceiver modul X2 - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - jednoduchý režim SC/PC -...

Vaše cena bez DPH: 65 289,30 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-25G-SR-S=
Module, 25GBASE-SR SFP

Vaše cena bez DPH: 15 324,70 Kč

  • CZ Distribuce

Zyxel SFP10G-SR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP10G-SR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-SR - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - multirežim LC - až...

Vaše cena bez DPH: 4 762,10 Kč

  • CZ Distribuce

Zyxel SFP10G-LR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP10G-LR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-LR - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - LC jeden režim,...

Vaše cena bez DPH: 9 510,60 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-LR=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC -...

Vaše cena bez DPH: 40 314,90 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR-BD=
Transceiver, BiDi Short-reach

Vaše cena bez DPH: 16 917 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco S-Class

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR4-S=
Cisco S-Class - Modul QSFP+vysílač - 40 Gigabit Ethernet - 40GBASE-SR4 - multirežim MTP/MPO -...

Vaše cena bez DPH: 26 027,80 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR4=
Module, 40GBASE-SR4 QSFP Transcvr w/MPO Connector

Vaše cena bez DPH: 46 268,40 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox MMS1C10-CM

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMS1C10-CM
Mellanox, Optical Transceiver 100GbE QSFP28 PSM4

Vaše cena bez DPH: 24 687,40 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1L10-CR
Mellanox, Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

Vaše cena bez DPH: 39 843,80 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco Small Business MGBT1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45

Vaše cena bez DPH: 2 188,80 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco Small Business MGBSX1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBSX1
Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC

Vaše cena bez DPH: 2 205,10 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco Small Business MGBLH1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBLH1
Cisco Small Business MGBLH1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC -...

Vaše cena bez DPH: 4 389,50 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox Active Optical Modules

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-SR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-SR

Vaše cena bez DPH: 3 806,90 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox ConnectX EN MFM1T02A-LR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-LR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-LR

Vaše cena bez DPH: 9 672,90 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox LinkX

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFA2P10-A015
Mellanox, Active Optical Cable 25GbE SFP28 15m

Vaše cena bez DPH: 3 774 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MAM1Q00A-QSA-SP
Mellanox, Cbl Mod ETH 10GbE QSFP to SFP+Sng Pack

Vaše cena bez DPH: 1 172,10 Kč

  • CZ Distribuce

Mellanox LinkX

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MAM1Q00A-QSA28-S
Mellanox LinkX - Sítový adaptér - QSFP28 do SFP28

Vaše cena bez DPH: 1 855,40 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-GLC-TE=
Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45 - pro Cisco 20-port...

Vaše cena bez DPH: 4 737 Kč

  • CZ Distribuce

Cisco Rugged SFP

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-GLC-SX-MM-RGD=
Cisco Rugged SFP - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC/PC...

Vaše cena bez DPH: 8 604,80 Kč

Strana 1 / 2    Celkem 39 záznamů

Česká firma

Česká firma

více než 25 let na trhu

Zboží skladem

Zboží skladem

více než 60 000 produktů

Rychlá expedice

Rychlá expedice

druhý pracovní den

Stovky výdejních míst

Stovky výdejních míst

osobní odběr po ČR i SK

Doprava zdarma

Doprava zdarma

nad 1 500 Kč

heureka
DPD
posta
posta
posta
dobirka
ulozenka
payU
mastercard
visa