Filtrovat
  • Počet na stránku
  • 20
  • 40
  • 60

Cisco X2

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-X2-10GB-SR=
Cisco X2 - Transceiver modul X2 - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - SC/PC multi-režimový -...

Vaše cena bez DPH: 28 114,70 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-25G-SR-S=
Module, 25GBASE-SR SFP

Vaše cena bez DPH: 16 923 Kč

Zyxel SFP10G-SR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP10G-SR-ZZ0101F
ZyXEL SFP10G-SR - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - multirežim LC - až...

Vaše cena bez DPH: 4 892,50 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-SR-X=
Module, 10GBASE-SR,10GBASE-SW,OTU2e/MMF,ext temp

Vaše cena bez DPH: 26 786,40 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-SR-S=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až...

Vaše cena bez DPH: 8 432,70 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-SR=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až...

Vaše cena bez DPH: 11 874,40 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-LRM=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LRM - LC/PC - až 300...

Vaše cena bez DPH: 19 002,90 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-LR=
Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC -...

Vaše cena bez DPH: 44 184,10 Kč

Cisco Direct-Attach Active Optical Cable

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-SFP-10G-AOC3M=
Cable, 10GBASE-AOC SFP+ 3M

Vaše cena bez DPH: 3 572,90 Kč

Cisco

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-QSFP-40G-SR4=
Module, 40GBASE-SR4 QSFP Transcvr w/MPO Connector

Vaše cena bez DPH: 51 093,90 Kč

Mellanox MMS1C10-CM

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMS1C10-CM
Mellanox, Optical Transceiver 100GbE QSFP28 PSM4

Vaše cena bez DPH: 28 794,40 Kč

Mellanox MMA2P00-AS

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA2P00-AS-SP
Mellanox, Trans 25GbE SFP28 LC-LC 850nm up to 100m

Vaše cena bez DPH: 4 207,40 Kč

Mellanox LinkX MMA2L20-AR

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA2L20-AR
Mellanox, Opt Trans 25GbE 25Gb/s SFP28 1310nm 10km

Vaše cena bez DPH: 11 036,80 Kč

Mellanox MMA1L30-CM

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1L30-CM
Mellanox, Optical Module 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

Vaše cena bez DPH: 47 163,20 Kč

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1L10-CR
Mellanox, Optical Trans 100GbE QSFP28 MPO 1310nm

Vaše cena bez DPH: 82 677,80 Kč

Mellanox

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MMA1B00-C100D
Mellanox, Trans 100GbE QSFP28 MPO 850nm 100m DDMI

Vaše cena bez DPH: 9 096 Kč

Cisco Small Business MGBT1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBT1
Cisco Small Business MGBT1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-T - RJ-45

Vaše cena bez DPH: 2 391,70 Kč

Cisco Small Business MGBSX1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBSX1
Cisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC

Vaše cena bez DPH: 2 391,70 Kč

Cisco Small Business MGBLH1

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MGBLH1
Cisco Small Business MGBLH1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-LH - LC -...

Vaše cena bez DPH: 4 871,10 Kč

Mellanox Active Optical Modules

  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: TDT-MFM1T02A-SR
Mellanox, SFP+Opt Mod f/10GBASE-SR

Vaše cena bez DPH: 4 207,40 Kč

Strana 1 / 3    Celkem 50 záznamů

Česká firma

Česká firma

více než 25 let na trhu

Zboží skladem

Zboží skladem

více než 60 000 produktů

Rychlá expedice

Rychlá expedice

druhý pracovní den

Stovky výdejních míst

Stovky výdejních míst

osobní odběr po ČR i SK

Doprava zdarma

Doprava zdarma

nad 1 500 Kč

heureka
DPD
posta
posta
posta
dobirka
ulozenka
payU
mastercard
visa